Állásajánlat: értékesítőt keres a Terroir Club borkereskedés

A Terroir Club, a hazai bor kis-­ és nagykereskedelmének egyik úttörője, amely a természethű borokra specializálódott, bizalomra épülő baráti légkörbe, folyamatosan bővülő csapatába értékesítő munkatársat keres.

fbor

Ha úgy gondolod, hogy:

  • Képes vagy hatékonyan felderíteni új éttermeket, szállodákat, szaküzleteket Budapesten és vonzáskörzetében;
  • A meglévő partnereket profin tudnád kezelni;
  • A véredben van az értékesítés;
  • Önállóan és tartósan tudnád a munkát napi 8 órában végezni;
  • Szívesen tanulnál többet a borkereskedelemről, és a borokról.

Az alábbiakra feltétlen szükséged lesz ebben a munkakörben:

  • 1­-2 éves értékesítői tapasztalat (borkereskedelemben szerzett tudás előny);
  • Alapvető ismeretek a borok világáról;
  • Lelkes, határozott fellépés, magabiztos, nyitott személyiség;
  • Önállósság;
  • Jó kommunikációs készség;
  • B kategóriás jogosítvány (saját autó előny);
  • Meglévő HoReCa kapcsolatok (előny);
  • Angol nyelvtudás (előny).

Amire biztosan számíthatsz:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség;
  • Egyedi, barátságos környezet;
  • Korrekt fizetés;
  • Mobiltelefon;
  • Tanulási lehetőség.

Ha szívesen végeznéd ezt a munkát a Terroir Clubnál, akkor küldj egy egyszerű önéletrajzot az info@terroirclub.hu e­mail címre a fizetési igény megjelölésével.