Álláshirdetés: Utazási tanácsadó kerestetik

bp

A Taste Hungary Magyarország egyik vezető vállalkozása gasztro- és borturizmus terén, amely most utazási tanácsadó munkakörbe keres munkatársat. Ha szeretsz utazni, ha szenvedélyes ínyenc és borbarát vagy, ez a lehetőség neked szól!

A Taste Hungary egy gyorsan növekvő, dinamikus cég, mely szenvedélyesen elhivatott a magyar ételek és borok iránt: küldetésük, hogy ezt minél személyesebben megismertethessék vendégeikkel. Nemzetközi vállalkozásról lévén szó, ügyfeleiknek nyújtott magasszintű szolgáltatásaik világszerte elismertek: nyolc éve szerveznek kiváló minőségű gasztro- és bortúrákat Magyország határain belül és kívül. Jelen pozíció kapcsán kérik a jelöltektől, ismerkedjenek meg előzetesen a cég szolgáltatásaival: www.tastehungary.com

Az Állásról – Travel Consultant/Utazási Tanácsadó

“Keressük jövendőbeli munkatársunkat aki segít növekedőben lévő vállalkozásunkat további sikerek felé kormányozni, és velünk együtt dolgozik azért, hogy valóban mi szervezzük Magyarország legjobb gasztro- és bortúráit! A Travel Consultant a Tour Manager munkáját fogja segíteni, biztosítva, hogy minden simán menjen attól a perctől kezdve (sőt már azelőtt!) hogy az ügyfél lefoglalja a túrát, egészen a túra befejezésének pillanatáig.

Olyan valakit keresünk, akinek kezdeményező-készségére, motivációjára mindig számíthatunk, és aki nagyon figyel a részletekre. Talán ki sem kell emelnünk, hogy az utazás, a gasztronómia és a bor szeretete mindenképpen szükséges!

A munkavégzés helye alapvetően Budapest, de van lehetőség a munkaórák rugalmas rendezésére. Ez egy heti 30-40 órás alkalmazotti pozíció, a munka nagy része otthonról is végezhető. A megfelelő jelölt tisztában van a turizmus szezonális (és sokszor megjósolhatatlan) természetével, így nem okoz számára gondot az időnkénti (fizetett) túlóra.”

Ez természetesen azt is jelenti, hogy az év bizonyos időszakaiban kevesebb óraszámmal lehet számolni. A pozíció esetenként utazással és – amennyiben van érdeklődés – rengeteg borkóstolási lehetőséggel jár!

A Feladatokról

Mivel ez egy új pozíció – és a turizmus egy igen gyorsan változó terület – olyan valakit keres a cég, aki megérti és jól kezeli a változást, aki képes a nulláról felépíteni egy rendszert, aki felveszi a ritmust és mindig az összképet tartja szem előtt. A Travel Consultant főbb feladatai a következők lesznek:

● Beérkező foglalások kezelése
● Kapcsolattartás a túravezetőkkel, a túrák kiosztása közöttük
● Vendégek kérdéseinek megválaszolása a túrákat illetően
● Utazástervezésben és –szervezésben nyújtott támogatás
● Ötletek, megoldások keresése vendégeink részére (és időnként a mi részünkre is!)
● Kapcsolattartás a concierge-ekkel és más irodák utazásszervezőivel
● Saját online foglalási rendszer és egyes partner oldalak extranet rendszerének kezelése
● Foglalások továbbítása, kezelése partnerek körében
● Túrákhoz végzett információ-gyűjtés
● Túra- és útitervek kidolgozása, összeállítása
● Túráköltségek kezelése, pénzügyek rendszerezése
● Beérkező vendégek fogadásában nyújtott szolgáltatási támogatás
● Közösségi oldalak frissítésében, kezelésében nyújtott támogatás

A Taste Hungary veled szeretne dolgozni, ha:

● folyékonyan beszélsz (és írsz) angolul és magyarul
● tudsz kezdeményezni: látod hogy mi a következő teendő és ezt meg is csinálod anélkül, hogy erre felhívnák a figyelmed
● előre tekintesz és a céggel együtt fejlődsz: kifigyeled az új kihívásokat és projekteket – az olyanokat is, amikről a cég még talán nem is tud!
● segítesz a rendszert kialakítani ahol kell a hatékonyabb munkavégzés érdekében
● képességeidet és tapasztalataidat konkrét példákkal illusztrálod
● gyorsan gondolkozol és egyedül is képes vagy megoldani a felmerülő problémákat
● kiemelkedően jó szervező vagy
● nagyon figyelsz a részletekre, de nem veszel el az apróságokban (és szem előtt tartod az összképet is!)
● nem okoz gondot az online felületek használata, így képes leszel eligazodni az online foglalási rendszerben illetve egyes partner oldalak extranet rendszerében
● jó íráskészséggel rendelkezel – az ügyfelekkel való kommunikáció a munka fontos részét képezi
● beismered ha hibáztál, és tanulsz is belőle
● szereted a magyar kultúrát – különösen az ételeket és a borokat! –, és szívesen osztod azt meg a világ minden tájáról ideérkező látogatókkal
● hajt a kíváncsiság és az érdeklődés, és mindig szívesen tanulsz új dolgokat a további fejlődés és céljaid érdekében
● hosszútávú munkalehetőséget keresel (nem csak egy pár hónapra)
● esetleg rendelkezel turizmus-háttérrel is (bár ez nem kötelező)

NEM Veled szeretnének dolgozni, ha:

● mindig meg kell mutatni, hogy mi a következő teendő (ahelyett, hogy azt egyedül is felmérnéd és megcsinálnád)
● nem vagy hatékony, időbeosztási problémákkal küzdesz
● elfelejted az összképet nézni, és végig fejben tartani hogy a turizmus egy komplex munka ahol sok tényezőre kell egyszerre figyelni
● nem vagy csapatjátékos
● nem kommunikálsz jól
● a munkádban nem az a legfontosabb számodra, hogy a vendégek mindig a lehető legjobb szolgáltatást kapják
● számdora megfelelnek az „elég jó” megoldások is

“Úgy érzed, Te vagy a tökéletes jelölt? Persze átnézzük majd a CV-d, de ennél sokkal fontosabb lesz a kísérő leveled, amelyben saját megfogalmazásodban szeretnénk arról olvasni hogy miért szeretnéd megkapni ezt a munkát, miért lennél benne jó, és miért válasszunk pont Téged! Mesélj magadról, releváns tapasztalataidról, volt állásaidról, az érdeklődésedről és a képességeidről.”

Leveledet ANGOLUL fogalmazd meg, és az önéletrajzoddal együtt küldd el a carolyn@tastehungary.com e-mailcímre. (Telefonon a cég sajnos NEM fog tudni több információt adni, ezért kérik, minden esetben használd a fenti címet.)